Strona główna > Wiadomości > Treści

Jaki jest standardowy rozmiar wanien o różnych kształtach? Podsumowanie popularnych standardowych rozmiarów wanny

Sep 19, 2019

W codziennym życiu ludzi nie można oddzielić łazienki od korzystania z wanny. Dzięki renowacji domu łazienka zostanie urządzona w ciepłym i praktycznym miejscu. Wanna stała się niezbędnym elementem w obecnym domu, ale jak wybrać standardowy rozmiar wanny w różnych kształtach, wybierając wannę? Jednocześnie należy wziąć pod uwagę czynniki wysokości rodziny, która jest również aspektem czynnika decydującego.


Wprowadzenie do standardowej wielkości wanny kwadratowej. Wanna kwadratowa jest najczęstszą w domu. Jest kilka kwadratowych kwadratów, z których większość jest prostokątna. Ta konstrukcja pasuje do długości ludzkiego ciała i jest wygodna. Wygląda długo i zajmuje dużo miejsca, ale wanna tego projektu jest również najmniej odpowiednim miejscem, a najbardziej długa łazienka jest najbardziej odpowiednia.


Kwadratowa wanna to głównie te: długość wynosi zwykle od 1 do 5 metrów, a długość 1 metra jest głównym nurtem w Chinach; szerokość wynosi zwykle od 0,7 do 0,9 metra, a bardziej powszechne jest 0,8 metra. Szerokość; wysokość wynosi głównie 0,7 metra. Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do kwadratowej wanny, to samo dotyczy wanny o owalnym kształcie. Standardowy rozmiar wanny jest podobny do standardowego rozmiaru kwadratowej wanny.

3