Strona główna > Wiadomości > Treści

Ta kołyskowa wanna pozwala ci dobrze spać w powietrzu

Apr 20, 2019

Nie wiem, jak wszyscy doświadczyli „ostatecznego relaksu”. W każdym razie dla Xiaobian jest to wygodna kąpiel w wannie, ale kąpiel jest wygodna, ale nieuchronnie będzie wydawać się wygodna i zasypia. Ale ześlizgnął się tak mocno, że mógł „drowić” w wannie. W celu uniknięcia tego, Japonia Toto przyniósł łazienkę nazwie „FlotationTub” na targach przemysłowych w Niemczech odbyła się niedawno. Rozumie się, że ogólny kształt tej „pływającej wanny” jest jak kołyska, jej celem jest.


Nie wiem, jak wszyscy doświadczyli „ostatecznego relaksu”. W każdym razie dla Xiaobian jest to wygodna kąpiel w wannie, ale kąpiel jest wygodna, ale nieuchronnie będzie wydawać się wygodna i zasypia. Ale ześlizgnął się tak mocno, że mógł „drowić” w wannie. W celu uniknięcia tego, Japonia Toto przyniósł łazienkę nazwie „flotacji Tub” na targach przemysłowych w Niemczech odbyła się niedawno.


Prezydent Toto, Madoka Kitamura, powiedział, że ta „pływająca wanna” pozwala użytkownikom wchodzić w fale mózgowe o niskiej częstotliwości tak, jakbyśmy spali, i istnieje wiele nowych pomysłów, kiedy mózg jest wyjątkowo zrelaksowany. Jednocześnie, w celu zapobieżenia użytkownika od zatonięcia w wannie, zespół badawczy Toto przeprowadził kilkaset testów. Długość wanny ostatecznie przekroczy 2 metry, co pozwoli wszystkim rozciągnąć nogi i mieć wannę. Regulowana poduszka i funkcja masażu w spa sprawia, że czujemy się bardziej komfortowo w pozycji leżącej.