Strona główna > Wiadomości > Treści

Plan zakupu wanny jest dobry na 5 punktów. Kąpiel jest idealna

Apr 12, 2019

Chcielibyśmy zapytać właścicieli i przyjaciół, na jakie aspekty zwracasz uwagę przy wyborze wanny? Czy patrzysz na wygląd skojarzenia wyglądu, czy widzisz funkcjonalny pragmatyzm? Podzielmy się dzisiaj z tobą właściwą metodą zakupu wanny, spójrzmy:


Opcjonalne planowanie 1: Bezpieczeństwo wanny

Kupując wannę, należy wziąć pod uwagę szczególne cechy członków w domu, takich jak dzieci, osoby starsze i niepełnosprawne. Wybierając wannę, najlepiej wybrać dolną krawędź, a poręcz można ustawić w odpowiedniej pozycji. Ponadto wanna musi być antypoślizgowa, aby zapobiec upadkom i zapewnić bezpieczeństwo.


Opcja 2: Rozmiar wanny

Rozmiar wanny należy ustalić zgodnie z wielkością łazienki. Przed zakupem najpierw zmierz wielkość łazienki. Różne kształty wanien zajmują różne obszary podłogi. Na przykład trójkąty zainstalowane w narożnikach i wanny w kształcie serca zajmują więcej miejsca niż zwykłe wanny prostokątne. Przed zakupem należy rozważyć, czy łazienka może je pomieścić.


Opcjonalne planowanie 3: Masa wanny

Waga wanny różni się znacznie w zależności od materiału. Przed zakupem należy wziąć pod uwagę nośność własnej podłogi w łazience i wybrać produkty wannowe, których waga mieści się w zakresie obciążeń.


Opcja 4: wysokość wylotu wanny

Należy również wziąć pod uwagę wysokość wylotu wanny. Jeśli wolisz punkt głębokości wody, pozycja wylotu wanny powinna być wyższa. Jeśli jest za niski, gdy poziom wody przekroczy tę wysokość, woda wypłynie z wylotu. Trudno jest osiągnąć wymaganą głębokość na głębokości wody.


Opcja 5: wybór funkcji wanny

Wanna ma zwykłą wannę i jacuzzi z funkcją masażu. Wybierając wannę, musisz rozważyć, czy naprawdę potrzebujesz innych funkcji i możesz sobie na to pozwolić. Jeśli wybierzesz jacuzzi, musisz wziąć pod uwagę, że jacuzzi jest płukane pompą elektryczną. Wymagania dotyczące ciśnienia wody i mocy są bardzo wysokie. Dlatego należy rozważyć, czy ciśnienie wody i moc łazienki są zgodne z warunkami instalacji.