Strona główna > Wiadomości > Treści

Okrągła wanna Standardowy rozmiar Wprowadzenie

Sep 30, 2019

Okrągłe wanny są na ogół duże, o średnicach od 1,5 do 1,8 metra. Okrągłe wanny zużywają dużo wody i zajmują dużą powierzchnię, najczęściej używaną w willach. Trójkątna wanna jest zwykle używana rzadziej, a niektóre wanny o nieregularnym kształcie są używane w dużych łazienkach i rzadko są używane przez rodzinę.


Wprowadzenie do standardowej wielkości wanny owalnej. Najpopularniejsza wanna dla kobiet ma owalną wannę. Długość owalnej wanny wynosi zwykle od 1,2 do 1,8 metra. Owalna wanna ma bardziej specjalny rozmiar, więc jest bardziej odpowiednia do wielkości ogólnej łazienki, odpowiednia dla małych gospodarstw domowych do zakupu.


Wprowadzenie do standardowej wielkości wanny w kształcie wentylatora. Kształt wentylatora nie jest szczególnie powszechny w porównaniu z pozostałymi dwoma kształtami, ale Xiaobian uważa, że jego komfort jest również dobry. Ma kształt muszli, głowa leży na mniejszym boku, ciało leży leniwie, a ciepła woda powoli przysiada z ciała i cicho znosi zmęczenie dnia. Wanna w kształcie wentylatora jest instalowana głównie pod kątem między dwiema ścianami. Małe domy są bardziej odpowiednie. Są zaprojektowane tak, aby przypominać okrągłą wannę, której wymiary są dopasowane do średnicy. Wanna w kształcie wentylatora może mieć nawet 1,2 metra średnicy. Wewnętrzna konstrukcja to mały taboret, siedzący wewnątrz, aby cieszyć się ciepłem ciepłej wody.

free standing bath in small bathroom 1